Má vášeň...

4. února 2013 v 21:40 | Nina <3 |  ♥ From my heart ♥

Ahoj lidičky...!
Tento článek bude, proto aby jste mě trošku více poznali. Zaměřila jsem se na svou největší vášeň a radost, kterou v životě mám.
Je to psaní!! Skoro pořád něco ,,čmárám" a tvořím. Nedokázala bych bez tho žít. Když píšu jako bych se ocitla v jiném světě. v jiném světě bez hranic. Ve světě všech možností. Dokonce jsem začala psát knížku, která je o mé fantazii. Píšu v ní o tom jak bych chtěla žít a jaká bych chtěla být.
Já vím jsem trošku praštěná, ale co má dělat obyčejná 15-ti letá holka sama na vesnici. Kamarády mám daleko a nikam ven moc nechodím. nejraději si sednu na zahradu a prostě píšu co mě napadne. učitelé říkají, že mám talent a už jsem vyhrála pár literárních soutěží, ale mě osobně se to co napíšu nelíbí. Když mi někdo řekne, že je to hezké já to prostě neberu. Bráním se tím, že jsou vůči mě zaujatí a že by mi nikdy neřekli pravdu, protože by nechtěli, aby mi to ublížilo.
Neím jestli mám být ráda, že mám takové kamarády a nebo zoufat. Spíš to beru jako výhru. Mají mě rádi a nechtějí, abych byla zklamaná.
Tako posouzení mého talentu zůstané na vás. Beru všechno: kritiku, výčitky.. Já už potřebuji slyšet pravdu :D

Omlouvám se za nesrozumytelný článek, ale píši všechno co mi přijde na mysl :D
Vaše pomatená Nina ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naivní Holka. Naivní Holka. | Web | 4. února 2013 v 23:05 | Reagovat

Díky za koment, i když to není moc k radosti ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama